Mitglied des blauen Pakets

Tudem Eğitim Kurumları A.Ş. / Tudem Yayın Grubu / Tudem Kitabevleri
FirmeninfoName der Firma

Handelsname
Tudem Eğitim Kurumları A.Ş. / Tudem Yayın Grubu / Tudem Kitabevleri
Firmenname

Kontaktinformationen

Telefon Vorwahl
232
Call Center
WhatsApp
Faxnummern
+902324641847
GSM-Nummern
E-Mail-Addresse
Webseitenadressse
www.tudem.com

Adresse

Firmenanschrift
1476/1 Sokak No: 10/51 Alsancak
Bezirksbezeichnung
Landkreisname
Konak
Provinzname
İzmir
Postleitzahl
35220

Sozialen Medien

Facebook
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn

Unternehmensprofil

Anzahl der Angestellten
25 ve üstü
Geschätzter Umsatz
500 ve üstü
Kurze Einführung des Unternehmens
Tudem Eğitim Kurumları A. Ş. Yayın Grubu olarak yedi ayrı markamızla tam 35 yıldır eğitim ve kültür yayıncılığı alanında faaliyet gösteriyoruz.

Detaillierte Vorstellung des Unternehmens

Tudem Eğitim Kurumları1986 yılında, özel eğitim ve eğitim danışmanlığı yapmak üzere deneyimli eğitimciler ve sektör lideri uzmanlardan oluşan kadrosuyla kurulan TUDEM Eğitim Kurumları; turizm sektörünün ihtiyaçlarına yönelik, dil bilen, gelecekte sektörde söz sahibi olacak bireyler yetiştirmektedir. Kurumumuz; Devlet Bakanlığı ile beceri eğitimi, Turizm Bakanlığı ile rehberlik eğitimi, Çalışma Bakanlığı ile de iş garantili mesleki eğitim projeleri uygulamıştır. Ayrıca Dünya Bankası, Birleşmiş Milletler, Unicef, AE Belediyeler Birliği gibi uluslararası kurumlarla eğitim projeleri yürüterek, eğitim standartlarını ve güvenilirliğini kanıtlamıştır. 1996 – 1997 eğitim öğretim yılı itibariyle Özel Tudem Akşam Lisesi, 2000 – 2001 Eğitim Öğretim yılında Özel Tudem Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi olarak eğitim vermeye başlayan Tudem’de öğrenciler 15-17 kişilik sınıflarda eğitim görürler. İlk yıl yoğun İngilizce eğitimi alan öğrenciler, sonraki yıllarda mesleki dersler alırlar. Seçtikleri bölümlerden birinde ihtisaslaşarak, eğitimlerini sürdürürler. Bu süreçte mesleki İngilizce ve ikinci dil olarak Almanca eğitimi de alırlar. Tudem, öğrencileriyle kurduğu sağlıklı iletişim ve bireysel farklılığı önemseyen eğitim anlayışıyla, öğrencilerini üniversiteye hazırlamakla birlikte turizm sektörüne nitelikli gençler kazandırır.

Schlüsselwörter

Tudem Eğitim Kurumları Yayın Grubu Kitabevleri Tudem Edebiyat Uçanbalık Tudem Başvuru Desen Delidolu İyi Kitap E-Kitaplar

Branchenliste