Saray Deniz Malzemeleri Yatçılık Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Company Info


Company Name

Company Title
Saray Deniz Malzemeleri Yatçılık Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Business Title

Contact Information

Phone Area Code
216
Call Center
WhatsApp
Fax Numbers
+902122209991
GSM Numbers
Email Address
Website Address
www.saray.com.tr

Address Information

Company Address
Selimpaşa Mahallesi 500. Cadde 5002. Sokak
34590 Silivri
District Name
Selimpaşa
County Name
Silivri
Province Name
İstanbul
Zip Code
34590

Social Media

Facebook
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn

Company Profile

Number of Employees
10 - 25 Arası
Estimated Turnover
500 ve üstü
Company Brief Introduction
Saray Deniz Malzemeleri 1960 yılında Karaköy Perşembe Pazarında Saray Ticaret olarak, Yusuf Nihat Sarayönü tarafından kurulmuştur. Saray Ticaret iş hayatına toptan ve perakende hırdavat malzemeleri satışıyla başladı. 1994 yılında kurucumuz Yusuf Nihat Sarayönü’nün vefatından sonra, Nihat Nahit Sarayönü şirketimizi Perpa Ticaret Merkezine taşıdı ve şirketimiz Saray Deniz Malzemeleri Yatçılık Sanayi Tic. Ltd. Şti. ünvanını aldı.

Saray Deniz Malzemeleri bir aile şirketi olarak, teknelere ve yatlara olan ilginin artmasından sonra hırdavat sektöründen uzaklaşıp yat aksesuarları ithalatına ve toptan satışına başladı. %80 İthalat yapmakta olan şirketimiz, %20 de fason olarak imalat yapmaktadır. 5000 ‘e yakın ürün çeşidimiz vardır. Dalış malzemeleri, balıkçılık malzemeleri , sörf ve yelken malzemeleri ürün çeşitliğimiz içerisinde bulunmamaktadır. Yamaha Dıştan takma Motorlar, Freesun Şişme botlar, Jobe Su Sporu Malzemeleri, Usturmaçalar, Dümenler, Antenler, Sintine Pompaları, Irgatlar, Seyir Fenerleri, Ocaklar, Tuvaletler, Halatlar ve Çapalar ürünlerimizden bazılarıdır. Tekne imalatında kullanılan tüm aksesuarlar şirketimizde mevcuttur. Satışımız toptan ağırlıklıdır. Biz bu yola çıkarken “ Denizde, şamandırası olan her ilde bir bayimiz olacak “ parolasıyla yola çıktık. Türkiye genelinde 300’e yakın bayimiz vardır. Selimpaşa Sanayi Bölgesinde 6000 mt2 kapalı depomuz bulunmaktadır. Tüm sevkiyatlarımızı buradan yapmaktayız. Aynı yerimizde perakende satış için bölümümüz bulunmaktadır. Saray Deniz Malzemeleri güvenilir, dürüst, saygılı ve seviyeli bir ticaret benimsediği için sektörde senelerdir dimdik ayakta durmaktadır. Firmamızın birinci prensibi her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu yüzden denizi seven herkesle bir gün bu limanda buluşmayı ümit ediyoruz.

Keywords

Saray Deniz Malzemeleri Yatçılık MOTORLARI JETSKi ŞiŞME BOTLAR CAN YELEKLERi BALIK BULUCULAR RADAR TELSiZ GPS PUSULA MARiN KUMANDA TELi ZiNCiRİ IRGATLARI PASLANMAZ AKSESUARLARI USTURMACA ŞAMANDIRALAR TEKNE SANDAL MALZEMESİ KROM AKSESUARLARI dıştan takma

Sector List