Blue Package Member

Tudem Eğitim Kurumları A.Ş. / Tudem Yayın Grubu / Tudem Kitabevleri
Company InfoCompany Name

Company Title
Tudem Eğitim Kurumları A.Ş. / Tudem Yayın Grubu / Tudem Kitabevleri
Business Title

Contact Information

Phone Area Code
232
Call Center
WhatsApp
Fax Numbers
+902324641847
GSM Numbers
Email Address
Website Address
www.tudem.com

Address Information

Company Address
1476/1 Sokak No: 10/51 Alsancak
District Name
County Name
Konak
Province Name
İzmir
Zip Code
35220

Social Media

Facebook
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn

Company Profile

Number of Employees
25 ve üstü
Estimated Turnover
500 ve üstü
Company Brief Introduction
Tudem Eğitim Kurumları A. Ş. Yayın Grubu olarak yedi ayrı markamızla tam 35 yıldır eğitim ve kültür yayıncılığı alanında faaliyet gösteriyoruz.

Company Detailed Introduction

Tudem Eğitim Kurumları1986 yılında, özel eğitim ve eğitim danışmanlığı yapmak üzere deneyimli eğitimciler ve sektör lideri uzmanlardan oluşan kadrosuyla kurulan TUDEM Eğitim Kurumları; turizm sektörünün ihtiyaçlarına yönelik, dil bilen, gelecekte sektörde söz sahibi olacak bireyler yetiştirmektedir. Kurumumuz; Devlet Bakanlığı ile beceri eğitimi, Turizm Bakanlığı ile rehberlik eğitimi, Çalışma Bakanlığı ile de iş garantili mesleki eğitim projeleri uygulamıştır. Ayrıca Dünya Bankası, Birleşmiş Milletler, Unicef, AE Belediyeler Birliği gibi uluslararası kurumlarla eğitim projeleri yürüterek, eğitim standartlarını ve güvenilirliğini kanıtlamıştır. 1996 – 1997 eğitim öğretim yılı itibariyle Özel Tudem Akşam Lisesi, 2000 – 2001 Eğitim Öğretim yılında Özel Tudem Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi olarak eğitim vermeye başlayan Tudem’de öğrenciler 15-17 kişilik sınıflarda eğitim görürler. İlk yıl yoğun İngilizce eğitimi alan öğrenciler, sonraki yıllarda mesleki dersler alırlar. Seçtikleri bölümlerden birinde ihtisaslaşarak, eğitimlerini sürdürürler. Bu süreçte mesleki İngilizce ve ikinci dil olarak Almanca eğitimi de alırlar. Tudem, öğrencileriyle kurduğu sağlıklı iletişim ve bireysel farklılığı önemseyen eğitim anlayışıyla, öğrencilerini üniversiteye hazırlamakla birlikte turizm sektörüne nitelikli gençler kazandırır.

Keywords

Tudem Eğitim Kurumları Yayın Grubu Kitabevleri Tudem Edebiyat Uçanbalık Tudem Başvuru Desen Delidolu İyi Kitap E-Kitaplar

Sector List