Alo118 Firma Rehberi
Ücretsiz Firma Ekle

Firma Kaydeden Bilgileri

Bu sayfada girdiğiniz kişisel bilgileriniz rehberimizde yer almayacak.
Sadece küçük harf giriniz.


Ücretsiz Firma Ekle

FİRMAMIZI NASIL EKLEYEBİLİRİZ?

Alo118.com Firma Rehberi, Türkiye'nin en eski ve en köklü firma rehberidir. Bu sayfada firmanızı ücretsiz olarak rehberimize ekleyebilirsiniz.

Firma ekleme işlemini birkaç aşamada gerçekleştireceksiniz:

1. Aşama: Önce adınızı soyadınızı, e-posta adresinizi ve firmadaki görevinizi talep etmekteyiz. Bu bilgiler sizinle iletişim için kullanılacaktır. Kesinlikle firma sayfasında yer almayacak ve üçüncü taraf ile paylaşılmayacaktır.

2. Aşama: Firma adınızı ve iletişim  bilgilerini ve bazı firma bilgilerinizi gireceksiniz. Firma adı olarak lütfen Ticaret Odası kayıtlarında yer alan firma unvanınızı giriniz. Firma adınıza telefon numaraları veya anahtar kelimeler gibi eklemeler yapmayınız.

3. Aşama: Firmanızın yer almasını istediğiniz sektör sayfalarını, anahtar kelimeleri ve firmanızın kısa tanıtımı sizden istenecektir. Firmanızı en fazla 3 sektöre kayıt edebilirsiniz.

4. Aşama: Bu sayfada firma adres bilgilerinizi dolduracaksınız. Firmanızın bulunduğu mahalle adı, cadde sokak adı listemizde yer almıyorsa ilgili kutuyu işaretleyip adres alanında bu bilgileri yazınız.

5. Aşama: Son olarak sosyal medya adreslerinizi yazarak KAYDET butonuna basınız.

Alo118 FİRMA REHBERİNE KAYDOLMAK TAMAMEN ÜCRETSİZ MİDİR?

Evet. Firma rehberimize firma eklemek tamamen ücretsizdir. İlerde sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

ÜYELİK PAKETLERİ NELERİ KAPSAMAKTADIR?

Firma rehberimizde başlangıçta sarı paket, mavi paket, kırmızı paket şeklinde ücretli üyelik paketleri bulunmaktaydı. Her üyelik paketinde ilave bazı ayrıcalıklar tanımlanmıştı. Ancak şu an bu uygulamayı kaldırmış bulunmaktayız. Sitemizde gördüğünüz üye firmalar rehberimize başlangıçta üye olan firmalar olup bu firmaların üyelikleri aksini talep etmedikleri sürece devam etmektedir.