Saray Deniz Malzemeleri Yatçılık Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Information d'Entreprise


Nom de La Compagnie

Titre de L'entreprise
Saray Deniz Malzemeleri Yatçılık Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Titre Professionnel

Informations de Contact

Téléphone Indicatif Régional
216
Les Muméros de Téléphone
Centre d'Appel
WhatsApp
Numéros de Fax
+902122209991
Numéros de GSM
Adresse E-Mail
Adresse du Site Web
www.saray.com.tr

Informations d'Adresse

Adresse de la société
Selimpaşa Mahallesi 500. Cadde 5002. Sokak
34590 Silivri
Nom du District
Selimpaşa
Nom du Comté
Silivri
Nom de la province
İstanbul
Code Postal
34590

Média Social

Facebook
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn

Profil de La Société

Mombre d'Employés
10 - 25 Arası
Chiffre d'Affaires Estimé
500 ve üstü
Présentation Brève de l'Entreprise
Saray Deniz Malzemeleri 1960 yılında Karaköy Perşembe Pazarında Saray Ticaret olarak, Yusuf Nihat Sarayönü tarafından kurulmuştur. Saray Ticaret iş hayatına toptan ve perakende hırdavat malzemeleri satışıyla başladı. 1994 yılında kurucumuz Yusuf Nihat Sarayönü’nün vefatından sonra, Nihat Nahit Sarayönü şirketimizi Perpa Ticaret Merkezine taşıdı ve şirketimiz Saray Deniz Malzemeleri Yatçılık Sanayi Tic. Ltd. Şti. ünvanını aldı.

Saray Deniz Malzemeleri bir aile şirketi olarak, teknelere ve yatlara olan ilginin artmasından sonra hırdavat sektöründen uzaklaşıp yat aksesuarları ithalatına ve toptan satışına başladı. %80 İthalat yapmakta olan şirketimiz, %20 de fason olarak imalat yapmaktadır. 5000 ‘e yakın ürün çeşidimiz vardır. Dalış malzemeleri, balıkçılık malzemeleri , sörf ve yelken malzemeleri ürün çeşitliğimiz içerisinde bulunmamaktadır. Yamaha Dıştan takma Motorlar, Freesun Şişme botlar, Jobe Su Sporu Malzemeleri, Usturmaçalar, Dümenler, Antenler, Sintine Pompaları, Irgatlar, Seyir Fenerleri, Ocaklar, Tuvaletler, Halatlar ve Çapalar ürünlerimizden bazılarıdır. Tekne imalatında kullanılan tüm aksesuarlar şirketimizde mevcuttur. Satışımız toptan ağırlıklıdır. Biz bu yola çıkarken “ Denizde, şamandırası olan her ilde bir bayimiz olacak “ parolasıyla yola çıktık. Türkiye genelinde 300’e yakın bayimiz vardır. Selimpaşa Sanayi Bölgesinde 6000 mt2 kapalı depomuz bulunmaktadır. Tüm sevkiyatlarımızı buradan yapmaktayız. Aynı yerimizde perakende satış için bölümümüz bulunmaktadır. Saray Deniz Malzemeleri güvenilir, dürüst, saygılı ve seviyeli bir ticaret benimsediği için sektörde senelerdir dimdik ayakta durmaktadır. Firmamızın birinci prensibi her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu yüzden denizi seven herkesle bir gün bu limanda buluşmayı ümit ediyoruz.

Mots Clés

Saray Deniz Malzemeleri Yatçılık MOTORLARI JETSKi ŞiŞME BOTLAR CAN YELEKLERi BALIK BULUCULAR RADAR TELSiZ GPS PUSULA MARiN KUMANDA TELi ZiNCiRİ IRGATLARI PASLANMAZ AKSESUARLARI USTURMACA ŞAMANDIRALAR TEKNE SANDAL MALZEMESİ KROM AKSESUARLARI dıştan takma

Liste des secteurs